РУС | УКР | ENG |


CG виграв проект на 20 млн доларів США для ДП НЕК Індонезії

CG виграв проект на 20 млн доларів США для ДП НЕК Індонезії

• Фінансування проекту - Світовий Банк

• Обсяг проект - 36 комірок ВРП 150 кВ

• Попередній етап - поставка силових трансформаторів CG на суму 26 млн доларів США

Мумбаї, 23 лютого 2015: Avantha Group Company CG виграла проект ДП НЕК на будівництво, загалом, 36 трансформаторних комірок по всій Індонезії на загальну суму близько 20 млн доларів США. Будівництво цих 36 комірок планується на островах Ява і Балі, а також на островах Суматра, Калімантан і Сулавесі. Проект фінансується МБРР і націлений на підвищення продуктивності магістральних мереж НЕК Індонезії.

Конкурсні торги проходили в умовах жорсткої конкуренції з відомими виробниками Європи, Китаю та Індії. Це вже другий такий значущий проект для CG в Індонезії після отримання проекту підстанції Бенгкаян 275кВ в 2012 році, який фінансувався Азіатським Банком Розвитку (АБР). До складу нового проекту входить проектування, виробництво, постачання, будівництво та монтаж 36 комірок 150кВ на індонезійських островах Ява, Суматра, Калімантон і Сулавесі.

Вибір CG на реалізацію даного проекту не випадковий. Починаючи з 1993 року, такі продукти, як елегазовий вимикач 110кВ і 150кВ, вимірювальний трансформатор струму і напруги, ОПН та інше обладнання для ВРП, успішно поставляються в мережі Індонезії, зарекомендувало себе як надійне, технічно оснащене і якісне обладнання. Слід також зазначити успішні поставки силових трансформаторів потужністю від 30 до 500 МВА, напругою до 500кВ. Таке успішне співробітництво НЕК Індонезії та CG, в минулому, призвело до створення спільного підприємства з виробництва обладнання для розподільних пристроїв напругою до 500кВ локально в Індонезії.

Для реалізації цього складного проекту на чотирьох найбільших островах Індонезії, команда CG зможе ефективно використовувати свій величезний досвід і передові знання, накопичені за кілька десятиліть тісної співпраці з ДП НЕК Індонезії. Завдяки своїй репутації та якості реалізації проектів під ключ на індонезійському ринку, CG вже забронювала замовлень на загальну суму в більш ніж 50 мільйонів доларів США з початку цього року.

Copyright 2021 год, ЭК Система.
Все авторские права, включая смежные авторские права, сохранены за своими правообладателями.